Wczytuję dane...

Źródła światła

Prowadzimy sklep internetowy z oświetleniem i artykułami elektrycznymi. W naszej ofercie znajduje się zarówno świetlówki, jak i nowoczesne oświetlenie ledowe oraz akcesoria. W sprzedaży mamy m.in. oprawy, panele, tuby, taśmy, projektory i żarówki LED. Wśród zalet tej technologii wyróżniamy:

• ekologię – diody LED pobierają mniej energii, ponieważ nie emitują ciepła;
• oszczędność – ograniczenie ilości pobieranej energii przekłada się na zmniejszenie wysokości rachunków za prąd;
• lepszą jakość światła – żarówki LED świecą światłem o widmie ciągłym i mają wysoki wskaźnik oddania barw;
• dowolny kolor i temperatura barwowa światła – szeroki wybór od odcieni ciepłych po zimne;
• wysoka żywotność – lampy LED działają nawet do 50 000 godzin.

Inteligentne oświetlenie LED umożliwia również większą kontrolę nad urządzeniami, ponieważ można zarządzać ich funkcjami poprzez urządzenia mobilne.

Zamawianie artykułów elektrycznych w sklepie internetowym

Zamawianie artykułów elektrycznych w sklepie internetowym jest w pełni bezpieczne. Gwarantujemy szybką realizację zamówień, które są dostarczane klientom przez sprawdzoną i godną zaufania firmę kurierską. Mogą Państwo wybrać datę i czas doręczenia przesyłki – wystarczy dołączyć tę informację do zamówienia, a my przekażemy ją kurierowi.

Produkty w paczkach są przez nas starannie zabezpieczane, zatem nie ulegają uszkodzeniom w trakcie transportu. Dołączamy do nich fakturę lub paragon, które umożliwiają ewentualny zwrot lub wymianę towaru. Jeśli zajdzie konieczność reklamacji, dbamy o to, aby jej proces przebiegł szybko i sprawnie (na rozwiązanie reklamacji prawnie przysługuje 30 dni).

Podane ceny produktów są cenami detalicznymi. Rabatów na zakupy hurtowe udzielamy indywidualnie. Zapraszamy do naszej otwartej platformy B2B/B2C.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogami Online, oraz składania zamówień (Wystarczy kliknąć w nazwę wybranego producenta) :

 Nowodvorski , NowodvorskiCameleon System ,NowodvorskiNovelities , SigmaV-TAC , Lena Lighting , Eugenius , GTV, Eurohandel i wiele innych...

Jako dystrybutor, oraz przedstawiciel obsługujemy kompleksowo duże inwestycje.

W przypadku firm Lena i Eugenius zamówienia są realizowane wyłącznie z katalogów.

Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, projektantów, inwestorów jak i również klientów indywidualnych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów