Wczytuję dane...

Środki czystości

Zachęcamy do zakupu w naszym sklepie online środków czystości. Oferujemy produkty, które stanowią odpowiedź na potrzeby klientów z różnych branż. Do współpracy zapraszamy zwłaszcza właścicieli firm produkcyjnych, którzy troszczą się o zdrowie swoich pracowników. Oferujemy również wynajem sprzętu technologicznego (mieszalniki i dozowniki chemii czyszczącej, wyposażenie łazienek i toalet, zbiorniki na środki czystości).

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem środków czystości  znajdujących się w ofercie TT Partner. Zamieściliśmy w nim szczegółowe informacje na temat naszych:

• produktów do pielęgnacji skóry (mydła, szampony w kostce do włosów, żele do mycia ciała, kremy do rąk);
• środków do profesjonalnego czyszczenia kuchni, łazienek i pomieszczeń ogólnych;
• akcesoriów do sprzątania (ściereczki, myjki, gąbki, mopy, wózki czyszczące);
• dozowników, spryskiwaczy i spieniaczy.

Nieustannie prowadzimy testy i badania nad produktami w laboratorium. W ich wyniku regularnie wprowadzamy do oferty nowe artykuły lub lepsze wersje środków, które są dobrze znane naszym stałym klientom. Staramy się odpowiadać na potrzeby rynku i oczekiwania konsumentów.

Zalety środków czystości z naszego sklepu internetowego

Sprzedawane przez nas środki czystości mają wyjątkowy skład. Kosmetyki do pielęgnacji skóry zostały wzbogacone o naturalne oleje i ekstrakty, dzięki czemu cechują się znakomitymi właściwościami odżywczymi, regenerującymi i nawilżającymi. Przygotowaliśmy również specjalną ofertę produktów ekologicznych. Środki marek Crystal ECO i Cleamen ECO wykorzystywane są w budynkach z indywidualnymi biologicznymi oczyszczalniami ścieków. Spełniają one wszelkie europejskie normy ochrony środowiska i szybko ulegają biodegradacji bez emisji szkodliwych związków do środowiska naturalnego. Na uwagę zasługują także nasze neutralizatory zapachów i odświeżacze powietrza o luksusowych aromatach.

Poniżej znajdują się katalogi produktów:

Voight, ENZIM

Sortuj według:
Wyświetl po produktów